O nas

Specjalistka z 30 letnim doświadczeniem

Właścicielka salonu, jest autorytetem w dziedzinie przedłużania włosów. Swoje doświadczenie zdobywa od 1995 roku, dzięki czemu ma grono zaufanych klientek na całym świecie. Uznawana za mistrzynię na skalę europejską jest również inspirującą kobietą, która swoją pasją i energią zdobywa serca klientek. 

Co jest dla nas ważne?

W naszej pracy zależy nam na Metamorfozie naszych klientek. Wiemy jak wiele może zmienić nowa, odmieniona fryzura. Dlatego nasze usługi wykonujemy z najwyższą starannością, aby uzyskać efekt długich, gęstych kosmyków, które które zapewnią Ci wymarzony wygląd i styl.

Wysoka jakość produktów

Salon stawia na naturalność i jakość, używając do przedłużania wyłącznie naturalnych, starannie selekcjonowanych włosów.

Doswiadczeni specjaliści

Kładziemy nacisk na najwyższą jakość usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach specjalistów.

Perfekcyjne dopasowanie

Każda realizacja jest precyzyjnie dopasowana do indywidualnych potrzeb i cech włosów klientek.

Opinie klientów

Przekonaj się jak przedłużanie włosów odmieni Twoje życie!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i poznaj nasze możliwości!
Zadzwoń i umów się na wizytę.

przedłużanie włosów laserem

Specjaliści od przedłużania włosów

Dzięki ponad 30 letniemu  doświadczeniu, ciągłym szkoleniom i pasji do naszej pracy, gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Korzystamy ze sprawdzonych technik i najwyższej jakości produktów, aby zapewnić trwałe i spektakularne efekty. Nasza specjalność to przedłużanie i zagęszczanie włosów, gdzie stosujemy unikalne metody dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klientek.